Skip links

Restaurace

Steak restaurant Trautenberk

Naše restaurace si po 20 letech plného fungování právem zasloužila rekonstrukci. Nově jsme ji oblékly do moderního elegantního designu a vytvořili z ní příjemné prostorné místo s kapacitou 60 míst. Otevřený krb celou místnost zútulnil a v zimě dodává našim hostům teplo s pravou rodinnou atmosférou. V letních měsících naopak nabízíme venkovní posezení na terase s výhledem do zahrady. Celý komplex restaurace doplňuje samostatná snídaňová místnost.
Mezi naše speciality patří především steaky z různých druhů kvalitního hovězího masa, ale myslíme i na vyznavače zdravé vegetariánské stravy a mlsné jazýčky našich dětí.
Zažijte v pensionu Trautenberk pravý gurmánský zážitek. Jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

Steak restaurant

Za vyhlášeným hovězími steaky z naší restaurace se vypravují lidé již 15 let. Který si vyberete Vy? Nesmí chybět ani dobré Plzeňské pivo nebo víno z rodinného vinařství Hrabal. Dopřát si můžete alko i nealko drink z pestré nabídky našeho baru.
Ochotný a milý personál je tu jen pro Vás a tak se rázem stane každý večer v restauraci s krbem příjemným zakončením Vašeho dne.
Pro firemní akce, sportovní pobyty a svatby sestavíme speciální menu. Nebojte se vyslovit své přání.

po – čt: 11:00 – 22:00
pá – so: 11:00 – 23:00
ne: 11:00 – 21:00

Zahradní altán

Také se těšíte na letní grilování? Splňte si své přání na dovolené! Zahradní altán je na gril párty přímo dělaný! Je to tak snadné.. domluvte termín až s 20 přáteli, vyberte si u nás suroviny dle Vaší fantazie a můžete se pustit do akce! Pokud by byla párty větší nezoufejte, na přilehlé terase máme dalších 30 míst. Děti se mohou během grilování vyřádit na přilehlém dětském hřišti.

Zahradní altán je také ideálním místem k nerušenému setkání hostů během svatebního dne nebo velké firemní akce. Zkušený kuchař Vám na místě připraví lahůdky z grilu. Jste zvědaví na jeho umění?

NALAĎTE SI CHUŤ DOPŘEDU