Skip links

Wellness/Sport

Nechte se hýčkat

Hoďte všechny starosti za hlavu, dovolená je přeci o odpočinku, který si dopřejete v naší relaxační zóně. Hluboký pocit uvolnění se dostaví hned, jak vstoupíte do sauny. Intenzivní prohřátí těla má blahodárný účinek nejen na namožené svaly po horské túře, ale také na psychické napětí způsobené náročnými pracovními meetingy.

Privat wellness

Pro Váš zasloužený relax využijte naše zcela privátní wellness. Finská sauna prohřeje celé Vaše tělo, vířivá vana pro čtyři osoby zlehka promasíruje unavené svaly. Své zdraví můžete také posílit v Kneippových lázních. Uvolněte se, odpočívejte a zhluboka dýchejte. Ucítíte jemnou vůni levandule. Rádi Vám také připravíme ovocnou mísu nebo sekt dle výběru. Chvíle ve wellness patří jenom Vám, užijte si je naplno!
Svůj soukromý pobyt objednávejte výhradně na tel.: +420 732 443 466
Rezervace je vždy na 90 minut. Maximální kapacita 4 dospělé osoby

750,-/ 2 osoby
1.000,-/ 3-4 osoby (rodina)

Zimní sporty

Ubytujte se v zimě v našem pensionu v Podkrkonoší a zažijte neopakovatelné dobrodružství. Přímo za pensionem je nástup na upravené běžecké lyžařské tratě, které Vás zavedou malebnou přírodou na vyhlídková místa s panoramatem Krkonoš. Také si nenechte ujít populární okruh osvětleného areálu Vejsplachy ve Vrchlabí.
Milovníci sjezdového lyžování mohou vyrazit do blízkých středisek Benecko, Herlíkovice, Vítkovice-Adrlov, Špindlerův Mlýn… výběr je jen na Vás.
I pěší turisté si přijdou na své. Stačí prostudovat naší mapu aktivit a vyjít na procházku třeba obcí Studenec.

RELAXUJTE A SPORTUJTE